AVES Polski Producent wędlin i garmażu
Aves

O nas

Aves

Spółka rodzinna

Firma AVES Sp. z o.o. jest polską spółką rodzinną mającą swą siedzibę w centralnej Polsce, w Gajewnikach (woj. łódzkie). Od 30 lat działamy na rynku krajowym i zagranicznym jako solidny i rzetelny producent przetworów drobiowych. Nasze produkty wytwarzane są w jednym z najnowocześniejszych, przyjaznych środowisku naturalnemu zakładów w Polsce. 

W 1995 roku, wraz z uruchomieniem nowego zakładu produkcyjnego w Gajewnikach, rozpoczęliśmy pionierską w kraju produkcję mrożonych wyrobów dla gastronomii, sektora HoReCa, poszerzając w ten sposób dotychczasową, typowo wędliniarską ofertę. Znalazło się tu również miejsce dla linii technologicznej umożliwiającej wytwarzanie innowacyjnych i klasycznych zarazem produktów garmażeryjnych z drobiu.

AVES Polski Producent wędlin i garmażu
Doświadczenie

Ćwierć wieku działalności

Kierując się potrzebą skutecznej i terminowej obsługi naszych Klientów na terenie całego kraju, realizujemy zamówienia z 3 magazynów: w Gajewnikach, Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Sosnowcu.

 W ciągu ćwierć wieku działalności zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które umożliwiły nam podjęcie i ciągłe doskonalenie współpracy z największymi sieciami handlu detalicznego, hurtowego oraz gastronomii.

AVES Polski Producent wędlin i garmażu
AVES Polski Producent wędlin i garmażu
AVES Polski Producent wędlin i garmażu
Oferta

zdrowa i bezpieczna żywność

Jesteśmy pionierem w produkcji mrożonych wyrobów gotowych z drobiu i nie tylko; nasza firma prężnie funkcjonuje w 3 obszarach: produkcji wędlin i garmażu z drobiu, mrożonych wyrobów z drobiu i dań gotowych w wersji głęboko mrożonej i schłodzonej

Nasze produkty

Posiadane przez nas linie technologiczne umożliwiają wytwarzanie szerokiej gamy produktów adresowanych do różnych kategorii odbiorców w następujących kanałach sprzedaży: detal nowoczesny, tradycyjny, HoReCa, eksport oraz produktów pod markę własną Klienta.

Rozwój

nowoczesny park maszynowy

Oferujemy zdrową i bezpieczną żywność wytwarzaną dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz innowacyjnemu podejściu do kreowania produktów przy ścisłym przestrzeganiu norm i procedur UE.

AVES Polski Producent wędlin i garmażu