AVES Polski Producent wędlin i garmażu

VEGE

Oferta

VEGE

Chcąc zaspokoić wszystkie Państwa potrzeby i obserwując dużą zmianę oczekiwań konsumentów zmierzającą w kierunku zdrowego i etycznego odżywiania proponujemy Państwu innowacyjną ofertę produktów na bazie warzyw bez żadnych konserwantów GMO ani barwników. Opracowana gama produktów skierowana jest przede wszystkim do fleksitarian ale również odpowiednia dla wegetarian i vegan.

Aves, od ponad 30 lat polski producent dań gotowych, i Teamex Europe, od 2010 roku dystrybutor na rynku francuskim, połączyli wiedzę i umiejętności, opracowując innowacyjną ofertę przetworzonych produktów na bazie warzyw.

Nasze receptury nie są opracowywane na bazie soi, składnika czasami kontrowersyjnego, a ponadto nie zawierają żadnych konserwantów, GMO ani barwników.

Używamy zbóż, takich jak orkisz lub kasza jaglana, aby nadać naszym produktom przyjemną konsystencję.

Nasze dania są również wizualnie bardzo apetyczne, w celu zachęcenia do spożycia i zwiększenia przyjemności konsumenta.

Opracowujemy gamę produktów skierowanych przede wszystkim do fleksitarian (konsument spożywający naprzemiennie posiłki mięsne i bezmięsne), ale również odpowiednie dla wegetarian i wegan.

Oprócz naszej obecnej oferty, jesteśmy też gotowi tworzyć Państwa własne receptury i opracowywać nowe produkty, zgodnie z naszą polityką jakości.

Wszystkie nasze dania są wytworzone w Polsce.

Burger 7 warzyw

AVES Polski Producent wędlin i garmażu

Vege paluszki

AVES Polski Producent wędlin i garmażu

Burger meksykański

AVES Polski Producent wędlin i garmażu

Sprawdź co jeszcze u nas znajdziesz

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą