AVES Polski Producent wędlin i garmażu

Praca

Praca

Oferty pracy

Sprawdź na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy.

Pracownik gospodarczy

AVES Sp z o.o.

Polski Producent wędlin i garmażu, mrożonych wyrobów i dań gotowych z drobiu. Poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Gajewniki 16, 98-220 Zduńska Wola

Opis stanowiska:

Pracownik gospodarczy wykonujący czynności porządkowe

i pielęgnacyjne na terenie zakładu.

Ważne: wymagane uprawnienia na wózek widłowy.

Wymagania:

dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

dyspozycyjność

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowę o pracę

konkurencyjną stawkę godzinową, nagrodę motywacyjną

możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania, doświadczenia, ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: aves@aves.pl, tel. +48 43 823 37 74

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aves Sp z o.o. ul. Gajewniki 16, 98-220 Zduńska Wola zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych

na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.