KONTAKT

Zakład główny

Aves sp. z o.o.

ul. Gajewniki 16,
98-220 Zduńska Wola
centrala: +48 43 823 37 74
fax: +48 43 824 89 10
aves@aves.pl

NIP 829 15 98 873

KRS 0000082208

Regon: 005266085

Biuro Obsługi Klienta:

+48 43 824 86 30
bok@aves.pl

Agnieszka Biernat
+48 601 361 314
biernat.agnieszka@aves.pl

Barbara Maniewska
+48 607 678 720
maniewska.barbara@aves.pl

Logistyka:

Jarosław Kędzierski
kedzierski.jaroslaw@aves.pl

Zaopatrzenie:

Paweł Zorn
+48 43 823 37 74
zorn.pawel@aves.pl

Marketing:

Ewa Urbanek
+48 601 360 153
urbanek.ewa@aves.pl
marketing@aves.pl

Eksport:
+48 601 360 123

Dział handlowy:

Dyrektor handlowy – Krzysztof Dworak
dworak.krzysztof@aves.com.pl

Koordynatorzy regionalni:
Tomasz Brzoza
+48 603 978 501
brzoza.tomasz@aves.com.pl
woj. wielkopolskie, szczecińskie, północna część lubuskiego

Marcin Męczyński
+48 603 978 507
meczynski.marcin@aves.com.pl
woj. pomorskie i warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

Joanna Rojek
+48 601 360 124
rojek.joanna@aves.com.pl
woj. dolnośląskie, opolskie, lubuskie

Magdalena Krakowska
+48 603 978 512
krakowska.magdalena@aves.com.pl
woj. łódzkie

Łukasz Zawodnik
+48 603 978 513
zawodnik.lukasz@aves.com.pl
woj. świętokrzyskie, mazowieckie, podlaskie

Agnieszka Jabłońska
+48 601 360 531
jablonska.agnieszka@aves.com.pl
woj. śląskie, zachodnia część małopolski

Ryszard Mazur
+48 603 978 502
mazur.ryszard@aves.com.pl
woj. małopolskie, lubelskie

Magazyny firmowe

Sosnowiec

Orląt Lwowskich 145
+48 32 292 53 73
sosnowiec@aves.com.pl

Kierownik magazynu:
Mariusz Zbrzeżny
+48 601 366 671

Ostrowiec Świętokrzyski

Kilińskiego 49
+48 41 265 12 01
ostrowiec@aves.com.pl

Kierownik magazynu:
Tomasz Piwnik
+48 605 102 187

POTRZEBUJESZ

INFORMACJI?

WYŚLIJ ZAPYTANIE

** Przesyłając ten formularz dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie, także w przyszłości, moich danych osobowych w celach marketingowych przez AVES Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 922).