AVES Polski Producent wędlin i garmażu

Podziękowanie Pociąg do Kolumny

AVES Polski Producent wędlin i garmażu

Jak zwykle ulica Piotrkowska w Kolumnie zamieniła się w barwny deptak. Nie zabrakło stoisk kół gospodyń wiejskich, które serwowały pyszne potrawy i zaspokajały podniebienie nawet najbardziej wymagających smakoszy. Na scenie prezentują się lokalne zespoły oraz uzdolniona młodzież. Nie brakuje śpiewu i tańców.
Królują także stoiska lokalnych artystów. Można tu kupić rękodzieła, biżuterie czy obrazy.

Oczywiście jak co roku największą popularnością cieszy się strefa relaksu, gdzie urządzono kącik dla dzieci. Najmłodsi brali udział w konkursach, loterii fantowej, czy w zabawach sensorycznych.

Sporą uwagę przyciąga galeria zdjęć z poprzednich edycji festiwalu, podczas których goszczono znane i lubiane w całej Polsce gwiazdy m.in. Witka Muzyka Ulicy, Łydkę Grubasa czy VIDEO.

Imprezę organizują wolontariusze, którzy z wielką radością poświęcają swój wolny czas na wielomiesięczne przygotowania. Wiele atrakcji, zabaw i stoisk udaje się zorganizować dzięki sponsorom i darczyńcom. Niestety jest sporo rzeczy, takich jak opłacenie gwiazdy wieczoru, organizacja sceny, barierek, ochrony czy nagłośnienia, które wymagają dużych nakładów finansowych.

Dlatego imprezy nie udałoby się zorganizować gdyby nie przeprowadzane zrzutki pieniędzy. A festiwal dalej trwa. Kto jeszcze go nie odwiedził niech nie traci czasu, bowiem zabawa będzie trwać tu blisko do północy.

Aktualności

Co u nas słychać

Sprawdź co jeszcze u nas słychać

AVES Polski Producent wędlin i garmażu
Targi spożywcze

Targi mają charakter stricte biznesowy i są doskonałą platformą do dialogu pomiędzy producentami a dystrybutorami żywności. Nieodłączną częścią wydarzenia jest bogaty program konferencji, seminariów i

AVES Polski Producent wędlin i garmażu
Wystawa rolnicza

Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa zorganizowana została w Zduńskiej Woli już po raz dwudziesty trzeci. Na terenie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji przy Dolnej swoje stoiska

AVES Polski Producent wędlin i garmażu
Podziękowanie Pociąg do Kolumny

Jak zwykle ulica Piotrkowska w Kolumnie zamieniła się w barwny deptak. Nie zabrakło stoisk kół gospodyń wiejskich, które serwowały pyszne potrawy i zaspokajały podniebienie nawet